До Вашої уваги твори переможців конкурсу "Чим для мене є Різдво"

1 місце

Анна Кашицька

"Думаю, для багатьох це щось особливе, сповнене родинним настроєм та любов'ю. Це народження маленького Ісусика, немовляти, яке врятує світ та нас, грішних людей. Усі знають про цей день і готуються до нього, щоб зробити один одному приємне. Говорять чудові слова, роблять добрі справи. Здавалося би, що це так примітивно, але скільки радості приносить людям.

Напередодні Різдва всі християни збираються на Святу Месу в церкві. На її початку - тиша, священик вносить фігурку маленького ісуса. Засяяла перша зірка. Христос Народився. Славімо Його. Після Служби вірних чекає святкова вечеря, де на столі є дванадцять страв. У хаті чути гучну коляду.

Різдво - це початок нового життя, без гріхів. Господу подяка!

2 місце

Юлія Кузів

"Різдво - величне християнське свято народження Ісуса Христа у Вифлеємі. Також це родинне свято, коли усі найближчі люди збираються у затишному родинному колі. За традицією, це спокійний сімейний вечір, адже цього дня люди згадують спасителя людства.

Різдво - це з дитинства улюблений радісний день, сповнений дива та душевного тепла. Діти співають коляду та розігрують вертеп. Такі дійства ще більше додають радощів нашій душі.

Не забуваймо, що це свято несе нам затишок, любов та наповнює наші серця незабутніми враженнями"

3 місце

Ольга Лобойко

"Різдво - це народження Ісуса. Він прийшов на цей світ, щоб спасти всіх грішних. Син Божий закликає нас до навернення, хоче показати люов до ближнього, до природи. Та не лише любов, а й повагу та цінність життя.

Я бачу Різдво веселим святом, яке приносить надію на спасіння, на Боже милосердя. Хочу, щоб про цей радісний день ніхто і ніколи не забував."