"Святе Причастя - це найкоротша і найпевніша дорога до неба" св. Пій Х

Традиційно на урочистість Божого Тіла за східним календарем 14 червня, від монастиря Отців Василіан вулицями нашого міста Червонограда пройшла Євхаристійна процесія до чотирьох вівтарів. Вшановуючи Пресвяте Тіло Ісуса Христа, кожен вірний мав можливість публічно сповідувати свою віру та проголошувати Добру Новину, що Господь живий і є серед нас.

На початку процесії, о. Ігнатій Москалюк, привітав всіх вірних, бажаючи кожному глибокого пережити цю урочистість.

Перший вівтар був біля Православної Церкви св. Володимира, о. Михайло Гнатів гостинно нас прийняв і привітав зі святом. Другий – біля Мерії, де зі словом до вірних звернувся о. Себастіан василіанин. Третій – біля нашої Римсько-Католицької Церкви, де о. Микола Леськів, підкреслив, що Євхаристія –це «серце», котре дає нам життя. Четвертий - біля Греко-Католицької Церкви Пресвятої Богородиці Владичиці України, о. Володимир Ващук сказав, що напевно дякуючи цій євхаристійній процесії в котрій ми беремо участь кожного року Червоноград обминають всі катаклізми.

А кінцева молитва була біля Церкви св. Юри, на завершення процесії о. Ігнатій благословив Пресвятими Дарами всіх дітей, які йшли в процесії  і сказав, що ми є свідками ЧУДА, бо на початок процесії над нами зависла величезна хмара і Господь її утримав.

Адміністратор

Фоторепортаж