Молодша група дітей з нашої парафії, 25 червня 2015 р., вирушила в подорож на «Острів скарбів» в с. Язловець. На нашому «кораблі» «Старшим мічманом» був о. Микола, «Мічманом» - с. Оксана, «Матросами» - Анастасія Бобиляк, Софія Данько, Данило Мильничук, Давид Грібов, Даниїл Грібов, Павло Поліщук і я, Анна Несчотна. А «Старшиною корабля» і «Старшим матросом» був той, хто протягом дня назбирав найбільше гарних смайликів.

За час перебування у Язлівці ми відвідали Підзамочок, Бучач, Зарваницю, Червоногородьський водоспад, Кришталеву печеру, а також їздили в Заліщики, де купалися у р. Дністер та Берем’яни, де р. Стрипа впадає у р. Дністер. А у Язлівці ми відвідали замок та гробницю сестер Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, де молилися за заступництвом бл. Марселіни Даровської. Подорожуючи цими прекрасними місцевостями, ми кожного дня шукали та здобували цінні «Скарби»: ЛЮБОВ, ДОБРОТУ, ВІЧЛИВІСТЬ, ПРИСУТНІСТЬ БОГА ПОСЕРЕД НАС, ЄВХАРИСТІЮ, ПЕРЕПРОШЕННЯ, ДОБРОЗИЧЛИВІСТЬ, ЩАСТЯ, РАДІСТЬ, ПОСМІШКУ, ПРОБАЧЕННЯ, ВЗАЄМНУ ДОПОМОГУ, НАВКОЛИШНЮ КРАСУ, СПІЛЬНОТУ та багато інших. Під кінець нашої мандрівки ми назбирали повну скриньку різних «Скарбів» і кожен з нас забрав їх у своєму серці додому.

За цю подорож дякуємо о. Миколі, с. Оксані, батькам і звичайно сестрам, які радо нас прийняли у Язлівці. Повернулися ми 4 липня.

НАМ ВСЕ ДУЖЕ СПОДОБАЛОСЯ!!!

Анна Несчотна

Фоторепортаж