Група дітей та молоді з нашої парафії, з 1 по 10 липня, їздила на цікавий та чудовй відпочинок до Польщі в місцевість Зембжице, під опікою п. Ірини Лобойко і Михайла Гірчака.

Осередок, де ми відпочивали, називається "Totus Tuus". Він знаходиться серед гір, в лісі. Там на нас чекали нові знайомства і враження. 
Разом з нами в цьому осередку відпочивали діти з Самбора,Сокаля та з Жешова. Ми були на екскурсіях в Кальварії Зембжидовській, у Вадовіцах - місто, де народився св.Йоан Павло ІІ, в Кракові. Всім дуже сподобалося в парку мініатюр та розваг "Інвалд". Були також в Санктуарії Божого Милосердя, де жила та померла св. Фаустина Ковальська. Кожен день був насиченим та цікавим. Проводилися конкурси, презентації груп, спортивні змагання з волейболу, футболу. Кожного дня відбувалася Свята Месса. Ми також брали участь у підготовці до неї. Щоденно проводився конкурс чистоти, в якому перемогли дівчата з Червонограда. Ми потоваришувалися з польськими дітьми і тепер з ними спілкуємося в соціальних мережах.

Додому їхати ніхто не хотів. Після відпочинку залишилося багато хороших спогадів та позитивних вражень. Виражаємо ЩИРУ ВДЯЧНІСТЬ всім організаторам цієї поїздки і нашому Настоятелю, о. Миколі.

Оля Лобойко

ФОТОРЕПОРТАЖ