Вже вдруге з Червоноградської парафії Зіслання Святого Духа вирушила група у паломництво зі Львова до Більшівців.

Свій шлях ми розпочали Євхаристією у храмі Святого Антонія, звідки і вирушили на зустріч з Дівою Марією. Першого дня ми ночували у Бібрці, де нас сердечно зі смачною вечерею зустріли парафіяни і Отці Салезіанці. Там також незважаючи на втому усі прославляли Господа у танці. Другого дня ми зупинились у Перемишлянах, там був вечір покликань, тобто всі присутні посеред нас священики, монахи та монахині ділилися дорогою свого покликання. Третього дня наш нічліг був у Рогатині, де ввечері усі разом зустрілися біля вогнища з піснями.

У паломництві ми кожного дня мали можливість духовно поживитись конференціями. Погода завжди усміхалась паломникам і йшлося чудово. А один день був дуже особливий, так як до нас приєднався наш Архиєпископ Мечислав Мокшицький.

Прийшовши до Санктуарію, ми були безмежно раді зустрічі з Тією до Якої так довго йшли. Атмосфера у Святині була НАДЗВИЧАЙНА, адже кожен не тільки співав від радості, а й танцював. А після Святої Меси, наш Архипастир звернувся до молоді, паломників і усіх присутніх вірних зі словами: "Я вас усіх ДУЖЕ ЛЮБЛЮ".

Загалом паломників було багато, близько 200 чоловік, але протягом цих чотирьох днів ми стали немов одна родина. Адже паломництво – це шлях, який об’єднує багато сердець і допомагає не тільки краще пізнати себе, але й ближнього.

Марічка Лешик

ФОТОРЕПОРТАЖ