Цьогоріч скаутський табір розпочався 3 серпня і тривав 9 днів у лісі біля Великих Мостів. Місце для скаутів допоміг обрати мер цього міста – п. Ярослав Ройко. Близько біля нас протікала річка Свиня, а довкола було багато чорниць і ожини.

Свій табір ми розпочали Святою Месою, а після два загони скаутів вирушили на зустріч пригодам, хлопці у загоні Псів і дівчата у загоні Бджола. Також були старші, тобто коменда, яка допомагала нам у труднощах і слідкувала за нашою безпекою.

Перших три дні була піонерка на якій скаути змайстрували чудові кухні у двох загонах та каплицю у якій щодня відправлялася Свята Меса. На четвертий день ми отримали завдання дізнатись історію різних храмів у Великих Мостах. Під час цієї подорожі ми познайомилися з п. Зіною Маковською, котра розповіла нам не тільки історію тутешніх храмів, але й міста. Зі своїм завдання справились, як загін Пси так і Бджола. Наступним конкурсом була олімпіада де скаути проявляли свою швидкість і спортивну підготовку. Після олімпіади, у неділю, була найбільш очікувана подія табору - урочисто на Святій Месі присягу на вірність склали: Руслана, Галина, Віталій і Богдан. Натомість хрест  прийняли: я – Марічка і Юлія. Після присяги відбувся кулінарний конкурс, де хлопці здивували усіх своїм борщем, а дівчата варениками. Був також літургійний конкурс де у битві за кращі театральні здібності перемогли Пси. Завершальним випробуванням для усіх скаутів була Велика гра, яка знову ж таки проводилась у Великих Мостах. Завданням кожного загону було придумати маршрут і описати його, а в кінці шляху заховати зашифровану фразу, яку має знайти і розшифрувати суперник використовуючи компас.

Увесь час усі ми плідно працювали, тому ввечері у скаутів завжди було вогнище, де ми не тільки спілкувались, а грали ігри і співали.

Підсумовуючи цей табір хочу сказати, що насправді він є місцем, яке змінює нас, змінює в кращу сторону.

Марічка Лешик

Світлини