Паломництво родин 21 – 22 листопада 2015 р.

В суботу, 21 листопада о 6 годині ранку, від Церкви Зіслання Святого Духа м. Червоноград, розпочалося дводенне паломництво родин з нашої парафії.

Першим пунктом призначення був Почаїв, де ми молилися біля чудотворної ікони Матері Божої і мали екскурсію в Почаївській Лаврі. Наступним пунктом призначення було джерело св. Анни в с. Онишківці, щоправда запланована і довгоочікувана купель не вдалася, так як джерело було порожнім. Далі на нас чекав Кременець, де о 13 годині, в парафіяльному храмі, ми мали Святу Месу, опісля смачний обід та мила прогулянка на горі королеви Бони. І виїзд до Язловця, де гостинно нас прийняли сестри Непорочниці. У вечері була можливість трохи відпочити і посмажити ковбаски та шашлик на мангалі.

Неділю, День Господній, ми розпочали спільною молитвою, на Євхаристії в каплиці сестер і мали можливість послухати проповідь, о. Миколи, про значення та вміння служити один одному в своїй родині, за прикладом Ісуса Христа, Царя Всесвіту. Після Духовної поживи на нас чекала і тілесна. Затим с. Тетяна розповіла нам історію Згромадження і життя бл. Марцеліни Даровської і ми разом помолитися за Її заступництвом в гробниці Сестер Непорочниць.

І далі в дорогу... Бучач, де ми відвідали Римсько-Католицьку Церкву Успіння Пресвятої Діви Марії та прогулялися містом, насолоджуючись архітектурою. І остатнім пунтком нашого паломництва була Зарваниця, там ми молилися на розарію біля чудотворної ікони Матері Божої Зарваницької, мали екскурсію по санктуарію, з'їли теплий обід з мангалу і вирушили додому. О 22.00 – щасливо повернулися до рідного міста Червонограду.

В цьому паломництві взяло участь 5 родин, батьки і діти, під супроводом о. Миколи і с. Оксани.

Дякуємо всім за активну участь і організацію!!!

Паломники

ФОТОРЕПОРТАЖ