Наші «Канікулі з Богом» розпочалися, 19 червня, опісля Святої Меси ми вирушили в незабутню подорож на Озеро Світязь. Тема цього відпочинку була «СПАДКОЄМЕЦЬ». Де ми «Вогники», команда з Червонограді та команди «Жуки» і «Божі овечки» з с. Понінка пізнає різні духовні цінності, які ми успадкували від Бога Отця. У кожної команди був свій девіз, яким ми поширили наш веселий вечір. На ньому були різні танці та конкурси, в яких ми брали участь у всіх дружно бралі. Булі і перемоги, і поразки, але все-таки команда мило впевнено дійшли до кінця.

Ранок ми розпочинає від зарядки, молитви та смачного сніданку. Після того, як всі дружні милі посуд і віруси на пляжі, ми плаваємо і грати в різні ігри. Навіть коли погода була холодною, ми знайшли спосіб, як зігрітися. У цьому нам допомагає дуже цікава гра «Червона п'ятка» в нашому о. Микола, о. Вадим, семинарист Андрій, п. Люда та п. Лєна надійно сховалися на визначену територію, а команди шукали людину, яка була «Червона п'ятка», з умовою, що команда мала триматися за руки.Незважаючи на те, що ви були найбільші в команді (17), ми не здавалися, а разом бігали, підтримуючи один, гарно виконували всі завдання, які нам доводилося і співали, і танцювали… та «Червону п'ятку», ми вирішили об'єкти і всі разом почали шукати і відвідати, вона була в нашому о. Миколи.

А також в похмуру погоду, с. Розміщення для нас МАЙСТЕР КЛАСІ: різні листи, декор банок та підставки під ручки. Цей день був цікавим по своєму, тому що тиждень пролетів непомітно. В останній день відпустки ми під'язуємо всі за гарні дні. Після смачного обігу, приготовленим п. Людо, дружно попрощавшись ми покинули наше незабутнє містечко.

Особливу подяку ми хочемо висловити о. Миколі та с. Оксані за цей прекрасний відпочинок, гарно проведений час і дні проживання разом.

На нашому дусі цей відпочинок зробить нас більш зоряними, дружніми, самостійними та «багатшими» духовно.

Дарія Кузьмів та Аліна Котик

СВІТЛИНИ