Наш прекрасний відпочинок розпочався 7 серпня. Невеличка група молоді вирушила у мальовниче місто Галич.  Приїхавши трішки відпочивши ми вирушили на річку Дністер.

Помилувавшись та помочивши ноги, повернулися до нашого парафіяльного дому. Там нас розділили на групи, та розповіли що кожен день на нас буде чекати новий святий, одна з груп мала поставити сценку а друга провадити молитви за заступництвом цього святого. Також наші групи вибрали собі покровителя на цей тиждень. Але у цей вечір показали те що ми є одна спільнота, і не важливо що нас поділили на групи тому що ми вибрали одного святого Івана Павла ІІ. Наші пригоди розпочалися різними виїздами, поїздкою у музей, відпочинком у Івано Франківську, у реабілітаційному центрі тварин. Також у неділю ми вирушили на відпуст у Єзупіль, там нас запросили на пікнік. Після цього ми пішли до криниці Святого Духа та до Хресної Дороги. Кожен наш день закінчувався танцями, іграми та молитвою. У перед останній день нашого відпочинку ми вирушили до церкви ХІІ ст. та відвідали караїмський цвинтар. В останній день наша група відвідала Матір Божу Більшівецьку, там помолившись розарій. Ми вирушили до Львова. Львівська катедра, різні церкви, парк та Ашан, так нас зустріло місто Лева. Ну ось і закінчився наш прекрасний відпочинок.

Дякуємо отцю Яцику що прийняв нас у Галичі. Та просимо пробачення за те що було не так. Також виражаємо велику вдячність о. Миколі та с. Оксані за цей організований відпочинок.

Парафіяльна молодь

Світлини