У спомин Введення у Храм Пресвятої Богородиці в монастирській каплиці Сестер Святої Єлизавети в м. Червонограді пройшла Адорація Ісуса в Пресвятих Дарах, де були присутні сестри, парафіяни та гості.

Ця молитва «за мир для України, про пошану до людського життя від зачаття до природної смерті та про нові священичі та чернечі покликання» була відновлена з ініціативи Душпастирства Дорослих та підтримки Митрополита Львського Мечислава Мокшицького. Розпочалась ця молитва цього року в Урочистість Благовіщення Пресвятої Діви Марії і триватиме до Вігілії Різдва Господнього, охоплює Вона всі парафії та чернечі спільноти нашої помісної церкви.

Вперше цю неустанну молитву перед Пресвятими Дарами розпочав наш львівський святий Йосиф Більчевський тоді «адорація тривала день і ніч впродовж всього року. Протягом дня адорувала чергова парафія, а вночі адорували чернечі згромадження».

У своєму посланні „Хліб життя” святий архієпископ написав: «Сильно сподіваюся, що при помочі Божої благодаті та ревності мого духовенства шана і любов до Пресвятого Таїнства ростиме і далі. Бо, якщо всі католицькі богослужіння святі, корисні, прекрасні, то адорація Пресвятого Таїнства серед всіх них є найсвятішим, найпліднішим і наймилішим богослужінням».

Це вже вдруге Червоноградці зібралися на молитву в цих намірах. Вперше ці прохання пролунали в у парафіяльному храмі Зіслання Святого Духа.

Дякуємо усім хто в своїх парафіях і чернечих спільнотах єднається з нами в цій так милій Богові молитві.

Адміністратор