Свято Різдва Христового в парафії Зіслання Святого Духа в м. Червонограді розпочалось Вігілійною Месою - Пастиркою. Уже традиційно процесію до Ясел супроводжувала колядка "Бог ся рождає" у виконанні Квартету саксофоністів під керівництвом п. Павла Захарченка.

Святу Месу очолив о. Микола, душпастир червоноградської парафії у співслужінні з о. Казимиром, настоятелем з Сокаля та з отцями Петром і Климентієм із Василіянського монастиря у Червонограді.

Після Літургії були зачитані різдвяні привітання від Єпископа Михайла Колтуна, ординарія Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ; о. Ігнатія Москалюка, ігумена монастиря від Василіян; п. Андрія Залівського, мера Червонограда; п. Олега Акімова, генерального директора ДП “Львіввугілля”  та п. Андрія Садового, мера Львова.

Настоятель також подякував сестрам Єлизаветанкам, які служать в парафіях за їх працю та сестрам з греко-католицького монастиря за спільну молитву.

У День Різдва Господнього, 25 грудня, в спільній молитві об'єдналися християни різних конфесій, щоб разом прославити Бога, який став людиною для нашого спасіння.

Також у Святковій Месі взяв участь міський Голова Червонограда, який привітав Католиків міста з Різдвом Христовим.

Різдвяні привітання для червоноградців-кристінополян теж приготували: камерний хор "Крістопіль", ансабль бандуристів з червоноградської дитячої школи мистецтв і наймолодші парафіяни, які поставили Вертеп і "Танець для Божого Дитятка".

Адміністратор

СВІТЛИНИ:

Пастирка - Ігор Скрипка

Пастирка - Руслан Іванець

Різдво Христове - Ігор Скрипка

Різдво Христове - газета "Новини Прибужжя"