Вдруге до нашого міста приїхали дівчата-волонтери з Римсько-Католицької спільноти «Opus Dei», у співпраці з благодійною організацією «Карітас-Червоноград» та за підтримки парафії Зіслання Святого Духа і міської ради. З 12 по 20 липня Вони робили ремонти в квартирах самітнім людям, допомагали малозабезпеченим сім’ям, а також проводили заняття з англійської та німецької мов для дітей у школі, спілкувалися з людьми та кожного дня брали участь у Святій Месі, яку для них відправляв о. Томас Кеннер з Австрії.

Волонтерки були дуже відкриті до людей, з добротою і любов’ю приходили до сімей, які потребували підтримки та допомоги, безкорисно виконували не легку роботу. Кожним своїм вчинком вони свідчили про Боже Милосердя.

Щоб приїхати до нашої Країни, нашого міста і допомогти людям в потребі, вони протягом року організовували різні благодійні концерти, ярмарки та відкладали свої заощадження, щоб потім принести трішки радості іншим людям.

У нашій Церкві, Зіслання Святого Духа дякуючи настоятелю, о. Миколі Леськів, також відбувся вечір спілкування з дівчатами.  Волонтерки не зважаючи на тяжкий тиждень, з радістю присвятили трохи часу, щоб побути з нами, цікавилися історією України, особливо тим, як зберіглася християнська віра у часи комунізму. Дякуючи нашій парафіянці, Олі Лобойко, яка була перекладачкою, ми змогли добре порозумітися і гарно провести час.

Дякуємо Господу, за так чудову зустріч, дякуємо дівчатам за не легку, але дуже потрібну і важливу працю, дякуємо о. Миколі і усім парафіянам, за так добре зорганізований вечір і почастунок.

Дівчата є для нас прикладом!!! Кожен з нас може бути волонтером і для цього не обов’язково виїжджати десь за кордон, ми можемо бути волонтерами у своїй Країні, у своєму місті… Ісус сказав: «Все, що Ви учинили одному з найменших, те мені ви вчинили». Нехай Господь відкриває наші серця, очі, вуха, щоб ми ніколи не були байдужими до потребуючих людей.

 с. Оксана Понідзельська

СВІТЛИНИ