ЗАПРОШУЄМО ДУШПАТИРІВ ТА УСІХ ХРИСТИЯН НАШОГО МІСТА

НА СПІЛЬНУ МОЛИТВУ ЗА ЄДНІСТЬ ХРИСТИЯН ТА МИР В УКРАЇНІ

Коли? - в суботу 25 січня 2020 року.

О котрій годині? - в 17.00

Де? - в Римсько-Католицькій Церкві Зіслання Святого Духа
(вул. Клюсівська, 30, м. Червоноград)

СЕРЕД ЗАПРОШУНИХ ГОСТЕЙ:

Голова Червонограда п. Андній Залівський та представники влади нашого міста,

Душпастирі та вірні християнських спільнот Червонограда:

о. Ігнатій Москалюк УГКЦ, о. Михайло Нискогуз УГКЦ, о. Володимир Ващук УГКЦ, о. Павло Василишин УГКЦ, о. Михайло Гнатів ПЦУ, о. Володимир Ортинський ПЦУ, о. Олег Дякович ПЦУ, о. Павло Поцілуйко ПЦУ, о. Георгій Якубовський УПЦ, о. Ігор Деркач УПЦ, Пастор Павло Кожа ХВЄ, Пастор Ярослав Савка ЄХБ, Пастор Степан Дуда ХВЄ, Пастор Сергій Чинко АСД, Пастор Микола Гайдучик ХЄЦ, Пастор Сергій Гірняк ХЄЦ.

Про цьогорічну зустріч

В центрі уваги – розповідь про сповнене небезпек прибуття святого Павла на Мальту та гостинність місцевого люду, виявлена його супутникам, корабель яких ледь не потонув у розбурханому морі.

«Вони поводилися з нами з неабиякою людяністю». Так автор Діянь Апостолів описав ставлення мальтійців до постраждалих від корабельної аварії, які причалили до їхнього берега, між якими був святий Павло. Ці слова стали темою Тижня молитов за єдність християн 2020. Починаючи від 1975 року, тему та тексти, призначені для роздумів, приготовляють християни якоїсь країни чи регіону, а пізніше їх затверджують спеціальна Комісія Всесвітньої Ради Церков та Папська Рада сприяння єдності християн. Цьогорічні матеріали приготовані християнами Мальти.

Нижче можна ознайомитись з фрагментами з Біблії приготовленими на цю зустріч

Дн 27,18 – 28,10
Пс 107, 8-9.19-22.28-31
Мт 16, 14-20

о. Микола Леськів