Із-зі карантину в цьому році Перша Сповідь і Перше святе Причастя було відкладено на невизначений термін. Підготовка до так важливого дня у житті дітей призупинилася, але ми вірили, що цей день настане, що дітям не треба буде чекати ще цілий рік, щоб прийняти Господа до свого серця. І так сталося, як було оголошено послаблення карантину ми продовжили підготовку. Юрій Старостін, Аліса Швайка і Катерина Батарчук сумлінно вивчали катехізм, з трепетом робили рахунок сумління і з радістю чекали своєї зустрічі з Ісусом.

І цей радісний день настав, 11 липня, діти з батьками прийшли на свою Першу Сповідь. Не далося не зауважити, як діти переживали, але також не можливо було не помітити їхню радість коли відходили від сповідальниці. Перші слова Каті: «Сестро, почуваюся так ніби Ісус сказав мені, що я свята»! Діти сіяли!

А вже в неділю, 12 липня, світлі і чисті, в сяючо-білому одязі, з посмішками на обличчі вирушили на зустріч з Господом.

Батьки, хресні, рідні та парафіяни підтримували Катю, Алісу і Юру своїми молитвами і тішилися разом з ними.

Дорогі Діти, нехай Ваші серця завжди будуть чисті так як сьогодні, щоб ви могли у кожній молитві чути голос Бога, який до Вас промовляє. Нехай Господь Бог завжди буде поруч з вами і охороняє ваші добрі серця і чуйні душі від усього злого. Вітаємо Вас!

 Адміністратор

Світлини- Вероніка Коваль