В Урочистість Пресвятих Тіла і Крові Христа, 7 червня, у нашій Червоноградській парафії Зіслання Святого Духа, відбулася святкова Літургія, під час якої троє дітей: Анастасія Бобиляк, Данило Мельничук і Даниїл Грібов «відкрили» свої серця для Ісуса і вперше приступили до Святого Причастя.

Перед Євхаристією, зібравшись біля хреста, діти попросили батьків про благословення і разом зі священиком у процесії вирушило до вівтаря. Святу Месу очолив наш настоятель, о. Микола Леськів. В проповіді Він підкреслив, що цей день – це один з найпрекрасніших і найважливіших днів у житті Данила, Даниїла і Анастасії, так як небавом сам Господь завітає до них під видом Хліба і Вина. Також Отець звернув увагу дітей на те, щоб завжди боролися з гріхом, дбали про чистоту свого серця і прислухалися до свого сумління. Та зацитував вірш «Совість».

На цю Урочистість зібралася велика кількість парафіян, а також рідних і друзів наших Першопричасників, щоб розділити з нами цю велику радість.

Після Служби пролунали подячні слова дітей, передусім до Бога, що загостив у їхніх серцях, а також до батьків, священика, сестер та хрещених батьків, за труд у вихованні і за допомогу у підготовці до Першої Сповіді і Святого Причастя. Потім батьки привітали їх словами пісні «Моліться діти ви до Бога» і на кінець о. Микола скерував до Даниїла, Анастасії і Данила слова привітання та вручив пам’ятки Першої Сповіді та Святого Причастя.

Опісля відбулася євхаристійна процесія до чотирьох вівтарів, які підготувала молодь.

І на завершення святкування діти з нашої парафії привітали Першопричасників сценкою «Два шляхи» і побажали, щоб вони завжди вибирати «стежинку» з Ісусом. Потім була зустріч при солодкому столі та забави, в яких взяли участь діти з батьками.

с. Оксана CSSE

СВІТЛИНИ