З 11 по 13 грудня в нашій парафії відбулися реколекції на тему: ГМО, Г - гріх, М - милосердя і О - оживлення, які попровадив о. Станіслав Нуцковський OFMConv, Францисканець з Борисполя.

Перший день реколекцій нам товаришувала тема: ГРІХ. Щоб пояснити як в житті людини діє гріх, о. Станіслав взяв настільну лампочку запалив її і сказав, що це ми так сяємо після Хрещення, а коли вкрадається гріх у наше життя, то ми гаснемо, перестаємо світити, так як лампочка, коли витягнути шнур з розетки…

Другий день – МИЛОСЕРДЯ. Отець-реколектант підкреслив вартість і важність МИЛОСЕРДЯ, котрим Господт нас обдаровує і котре ми досвідчуємо під час сповіді. Воно нас з’єднує з Богом і наново запалює.

Третій день – ОЖИВЛЕННЯ. О. Станіслав сказав, що "Наше людське життя, як сірник є добре, але коли ми його зануримо у воду вже його не запалимо, хіба що дуже швидко витягнемо і підсушимо. Так само і ми падаємо в гріх, але він не одразу чіпляється до нас, якщо в міру швидко, після гріха йдемо до милосердя – до сповіді,  то є шанс, що воно запалиться. Милосердя нас осушує. Нас Бог створив, щоб ми жили, щоб запалювали, але сірник не горить для самого себе, ніхто його не використовує як свічку, бо він погорить пару секунд і загасне, його використовуємо, щоб запалювати щось інше, наприклад свічку… нашим покликанням християн є запалювати інших, але запалити може тільки той, хто сам горить. А якщо ми не палаємо, то не зможемо запалити інших… Бог зійшов в наше життя в Ісусі Христі, щоб нас оживити, бо через гріх люди були занурені у смерті… Сьогодні церква ставить нам за приклад двох молодих святих францисканців: о. Збігнєва і о. Міхала, які виїхали на місії, щоб запалювати інших і віддали своє життя… а сьогодні вони також оживляють і нас своїм прикладом, своїм свідоцтвом… вони нас освітлюють і показують, щоб бути святим, не треба робити щось виняткове, треба робити те, що ми і робили тільки з запалом, з любов’ю."

с. Оксана CSSE

Фоторепортаж