В цьому році приготування до Різдва в нашій парафії було особливе, бо ми вперше ставили вертеп та прикрашали ялинки не в каплиці, а в церкві.

Щоб дочекатися цієї радісної миті треба було проробити чимало роботи і в храмі, і на території. Дякуючи Богові і кожному, хто старанно допомагав оздоблювати нашу святиню - увечері, 24 грудня, в нашому ново вибудованому храмі розпочалася Пастирка, під час якої всі вірні та гості віддавали поклін Новонародженому Ісусу. На завершення, о. Микола, привітав всіх присутніх з Різдвом Христовим бажаючи передусім кожному жаданого МИРУ. А потім всі присутні священики поділилися з вірними облаткою, яка символізує любов та примирення.

Вранці, 25 грудня, відбулася Урочиста Різдвяна Літургія, яку очолював о. Микола, а співслужив о. Йосип василіанин. Після Святої Євхаристії діти та молодь, представили Різдвяну сценку, в якій пригадали людям про сенс Різдва і про Любов, яку приніс на світ Ісус. А о 16.00, в нашому парафіяльному будинку, лунало радісне колядування дітей, молоді та їхніх батьків разом з Отцем Настоятелем і сестрами.

Христос народився! Славімо Його!

СВІТЛИНИ ЮРІЙ КУЗЬМІВ

СВІТЛИНИ ІГОР СКРИПКА