З Сокаля до Тартакова, 6 березня, вже вдруге рушила екстремальна Хресна Дорога, яку організував сокальський настоятель о. Казимир разом з парафіянами.

В цьому році нас було більше - 81 особа,  з них 29 наших парафіян, з о. Миколою і сестрами, а також були семінаристи з ВДС, з Брюхвич, разом з отцем духовним Віталієм і с. Тадеєю. Цілу дорогу нас супроводжувала поліція, пильнувала порядку і забезпечували безпечне пересування на проїжджій частині.

Йдучи цією Хресною Дорогою, ми передусім хотіли наблизитися до Бога, до Його страждань і смерті, також молилися про прощення гріхів своїх і цілого світу і звичайно не могло забракнути молитви за нашу Країну, молилися про закінчення війни і про мир в кожному домі і в кожному серці.

Краще зосередитися на молитві нам допомагали розважання солдата з АТО, Миколи Вишньовського, які провадили семінаристи і гарний спів та молитва на розарію.

Кожен учасник, своєю присутністю і молитвою на цій Хресній Дорозі, визнавав свою віру в Ісуса Хреста.

А в Тартакові нас зустрічали місцеві віряни з почастунком і о. Казимир, настоятель з Лопатина, спільною молитвою ми подякували Богу і Пресвятій Діві Марії за пройдений шлях.

c. Оксана

Свідоцтво учасниці, Любові Малицької:

"Слава Ісусу Христу!
Триває Великий Піст. Це час перегляду свого життя, вчинків, їхній аналіз, прийняття чи покаяння. Час очищення від наболілого, старого та гріховного. Час великої можливості змінити себе та світ навколо, молячись за мир і спокій у країні, злагоду у домі, за здоров”я і благополуччя найрідніших і всіх людей.
Особливою є молитва людей під час Хресної ходи.
Я вдруге приймаю участь у Хресній Дорозі з Сокаля до Тартакова. Вражаючою є сила духу і віри, якою наповнюєшся під час Хресної ходи. Забуваються болі, образи, гнів, зло.
Приємною новиною цього року є вдвічі або і втричі більша кількість людей, що приймали участь у Хресній Дорозі. І хочеться вірити, що щороку нас більшатиме. А Хресна хода з Сокаля до Тартакова стане традиційною подією в час Великого посту.
Надзвичайна подяка організаторам."

ФОТОРЕПОРТАЖ

СВІТЛИНИ ЮРІЙ КУЗЬМІВ

СВІТЛИНИ ІГОР СКРИПКА