Католицька Церква 1 листопада обходить Урочистість Усіх Святих, це свято належить до обов’язкових Урочистостей і означає, що кожний католик у цей день має обов’язок взяти участь у Святій Месі, 2 листопада Спомин Усіх Померлих Вірних. Цими днями в храмах та на цвинтарях відправляються Богослужіння за померлих та молитовні процесії.
Вірні, які від 1 по 8 листопада побожно відвідають цвинтар і помоляться за померли, отримають (за звичайних умов: сповідь, Св. Причастя, відсутність прив’язаності до будь-якого гріха, «Отче наш» «Радуйся Маріє» або інша молитва в намірах Святішого Отця) повний відпуст, який може бути пожертвуваний виключно за одного померлого.
Вірні, які від полудня 1 і до півночі 2 листопада відвідають храм або каплицю і помоляться там «Отче наш» і «Вірую», можуть отримати (за звичайних умов) повний відпуст, який може бути пожертвуваний за померлого.
Увага!
«Хеловін - старовинне кельтське язичницьке свято, святкується в ніч з 31 жовтня на 1 листопада. Атрибутом свята є світильник у вигляді голови з гарбуза. Діти, одягнені в страхітливі костюми, лякають дорослих, а ті відкуповуються від маленьких примар подарунками (звичайно, солодощами). Історія "свята" нараховує тисячоліття, починаючи від кельтського фестивалю Самхейн, римського дня Помони (богині рослин) і християнського "Дня всіх святих". Більшість людей вважають це свято нешкідливою веселістю. Але за маскою Хеловіна ховається тисячолітня історія диявольсько-бісівського зла, тісно пов'язана з окультизмом і сатанізмом».
Тому участь, організація чи заохочення до святкування хеловіну, а також замовчування зла, яке несе з собою це свято є ГРІХОМ. Батьки також мають обов’язок сказати вчителям, котрі організовують хеловін в школах, про сатаністичний характер цього свята. Пам’ятайте, що ці вчителі в більшості випадках також є християнами, вони повинні вас зрозуміти.
Адміністратор
Світлини: Krystynopol cmentarz