ОГОЛОШЕННЯ

22. 01 - 28. 01. 18

ПОНЕДІЛОК

18.00 - СВЯТА МЕСА
(українською мовою)

ВІВТОРОК

18.00 - СВЯТА МЕСА
(українською мовою)

19.00 – зустріч «Біблійного кола».

МОЛИТВА ПРО БЛАГОПОЛУЧЧЯ В РОДИНІ ЗА ЗАСТУПНИЦТВОМ
СВ. ЙОАНА ПАВЛА ІІ

СЕРЕДА
Спомин св. Франциска Салезького,
Єпископа і Вчителя Церкви

18.00 - СВЯТА МЕСА
(українською мовою)

ЧЕТВЕР
СВЯТО НАВЕРНЕННЯ СВ. АПОСТОЛА ПАВЛА

09.00 - СВЯТА МЕСА
(польською мовою)

П'ЯТНИЦЯ
Спомин свв. Тимотея і Тита, єпископів

18.00 - СВЯТА МЕСА
(українською мовою)

БЛАГОСЛОВЕННЯ ХВОРИХ І ВШАНУВАННЯ РЕЛІКВІЙ БЛ. ЯКОВА СТРЕПИ

СУБОТА

09.00 - СВЯТА МЕСА
(українською мовою)

НОВЕННА (ДЕВ'ЯТНИЦЯ) ДО МАТЕРІ БОЖОЇ БЕЛЗЬКОЇ

КАТЕХИЗА

12.00 - дошкільнята
13.00 - 1 клас
14.00 - 2-3 класи
15.00 - міністранти і схоля
16.00 - 4-6 класи
17.00 - 7-11 класи і студенти
17.00 - хори Veni Creator i Nobis Fidem
В неділю після Меси
"Діти Марії"

ІV НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНА

09.00 - СВЯТА МЕСА
(польською мовою)

11.00 - СВЯТА МЕСА
(українською мовою)

СПОВІДЬ - КОЖНОГО ДНЯ ЗА ПІВГОДИНИ ПЕРЕД СВЯТОЮ МЕСОЮ

Гості на сайті
На даний момент 52 гостей на сайті
Пошук на сайті

Всесвітній День Хворого

Субота зібрала парафіян на спільну особливу молитву. Адже саме 11 лютого відзначаємо Всесвітній День Хворого. І з цієї нагоди на літургії відбулось оливопомазання людей похилого віку. Також до спільної Євхаристії приєдналися молодь та монахині з Яворова, які провели в Червонограді два дні.
Після Служби Божої гості, діти та інші бажаючі мали невеличкі реколекції, на яких обговорювали Біблію та подивилися цікавий фільм про католицьку святу Марію Горетті.
Тепер деяка інформація про День Хворого. Він був запроваджений Папою Римським Іваном Павлом ІІ десять років тому, проте перше  святкування відбулось у 1993 році. Чому саме 11 лютого? А тому, що цього дня Пресвята Діва Марія вперше з’явилася французькій дівчинці Бернадеті Субіру в Люрді.

Детальніше...

 

День святого Валентина

Кого згадує 14 лютого Католицька Церква?
На початку спробуймо внести ясність у питання, чи Римо-Католицька Церква насправді 14 лютого вшановує святого Валентина. Для цього нам слід поглянути до Римського Мартирологу (Martyrologium Romanum), тобто книги, в яку на кожний день вписані імена святих, яких згадує Римська Церква. Зазвичай список кожного дня складається з кільканадцятеро імен, які розміщені у хронологічному порядку. Лише ті святі, які згадуються в літургії усієї Католицької Церкви, винесені на перше місце, незважаючи на час, в якому вони жили. Тому під датою 14 лютого на першій позиції ми побачимо святих Кирила і Мефодія, покровителів Європи, саме їх урочисто згадує в літургії Католицька Церква у день 14 лютого. Окрім Кирила і Мефодія 14 лютого у Мартирологові згадується ще 10 святих. Ці святі можуть згадуватися факультативно якоюсь помісною Церквою чи якоюсь групою осіб, які мають особливий культ до вибраного святого. З огляду на хронологічну першість святий Валентин, який загинув мученицькою смертю у Римі у третьому столітті, знаходиться на другій сходинці (після Кирила і Мефодія) у переліку святих. Мартиролог згадує святого Валентина з латинською лаконічністю: «У Римі, вулиця Фламінія, біля Мілівійської брами, святого Валентина, мученика».

Детальніше...

 

Гастролі дітей з Тернопільщини

Цієї суботи діти з Поділля (Білобожниці, Ридобуб, Білого Потоку та Косова) відвідали м. Львів. Щоб дійти до цілі їм потрібно було розпочати свій день о 7 годині ранку. О полудні вони були у Львові. Свою екскурсію діти розпочали з Личаківського кладовища. Побували на багатьох похованнях видатних людей, а також зупинились, щоб помолитись біля могили св. Зиґмунда Гораздовського. Опісля кладовища їхній маршрут проліг в саме серце Львова. Вони зацінили красу цьогорічної ялинки, побачили одну з найгарніших пам’яток архітектури – оперний театр. Трохи пізніше вони відвідали Латинську Катедру, спершу дитячий погляд звернув увагу на Різдвяні ясла, а потім молилися і просили Божої благодаті біля мощей бл. Івана Павла ІІ. На закінчення своєї мандрівки по Львову діти осягли найвищу точку Міста Лева.

Детальніше...

 

Різдво Господнє триває

Різдво Христове – це одне з найбільших свят у році. Це не лише згадка про появу на світ нашого Спасителя, це духовне оновлення, нове народження Ісуса у нашому серці.

До цього дня готуємося якомога ретельніше: намагаємося навести лад у домі, якому мешкаємо, та у душі.

Цьогоріч усі парафіяни церкви теж прагнули зустріти величне Різдво з радістю та усмішкою. Тому ще задовго до неділі (адже, на диво, свято випало ще й на Господній день) прибирали свої домівки, готували смачні страви. Не забули й про будинок, у якому щодня збираються на молитву та на зустрічі. Ще у четвер було поставлено декілька ялинок: у коридорі, каплиці та на другому поверсі. Також традиційно виготовили дві шопки: одну поставили біля вівтаря, іншу – на вулиці. Варто зазначити особливість тої, що в каплиці: стаєнка, де народився Ісус, була серед модерних будинків, хмарочосів. Це символізувало те, що Бог може народитися не лише в маленькій стайні та бути в оточенні пастушків, але й у великому місті, де Його потребують найбільше.

Детальніше...

 
Календар
«  січень 2018  »
пвсчпсн
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
ЛІНКИ