ОГОЛОШЕННЯ

23. 04.- 29.04.2018

ПОНЕДІЛОК

18.00 СВЯТА МЕСА
(українською мовою)

ВІВТОРОК

09.00 СВЯТА МЕСА
(польською мовою)
Молитва про благополуччя в сім’ї за заступництвом св. Йоана Павла ІІ

19.00 БІБЛІЙНЕ КОЛО

СЕРЕДА
Свято св. Марка Євангеліста

18.00 СВЯТА МЕСА
(українською мовою)

ЧЕТВЕР

09.00 СВЯТА МЕСА
(польською мовою)

П'ЯТНИЦЯ

18.00 СВЯТА МЕСА
(українською мовою)
Молитва про зцілення хворих за заступництвом бл. Якова Стрепи

СУБОТА

09.00 СВЯТА МЕСА
(українською мовою)
Деяв’ятниця до Матері Божої з Белзького Замку і з Ясної Гори

КАТЕХИЗА

12.00 – дошкільнята
13.00 – 1 класи
14.00 – 2-3 класи
15.00 – Міністранти і Діти Марії
16.00 - 4-6 класи
17.00 – 7-11 класи і студенти
17.00 - Veni Creator&Nobis Fidem

V ВЕЛИКОДНЯ НЕДІЛЯ

09.00 СВЯТА МЕСА
(польською мовою)

10.30 репетиція схолі

11.00 СВЯТА МЕСА
(українською мовою)

Гості на сайті
На даний момент 247 гостей на сайті
Пошук на сайті

День святого Валентина

Кого згадує 14 лютого Католицька Церква?
На початку спробуймо внести ясність у питання, чи Римо-Католицька Церква насправді 14 лютого вшановує святого Валентина. Для цього нам слід поглянути до Римського Мартирологу (Martyrologium Romanum), тобто книги, в яку на кожний день вписані імена святих, яких згадує Римська Церква. Зазвичай список кожного дня складається з кільканадцятеро імен, які розміщені у хронологічному порядку. Лише ті святі, які згадуються в літургії усієї Католицької Церкви, винесені на перше місце, незважаючи на час, в якому вони жили. Тому під датою 14 лютого на першій позиції ми побачимо святих Кирила і Мефодія, покровителів Європи, саме їх урочисто згадує в літургії Католицька Церква у день 14 лютого. Окрім Кирила і Мефодія 14 лютого у Мартирологові згадується ще 10 святих. Ці святі можуть згадуватися факультативно якоюсь помісною Церквою чи якоюсь групою осіб, які мають особливий культ до вибраного святого. З огляду на хронологічну першість святий Валентин, який загинув мученицькою смертю у Римі у третьому столітті, знаходиться на другій сходинці (після Кирила і Мефодія) у переліку святих. Мартиролог згадує святого Валентина з латинською лаконічністю: «У Римі, вулиця Фламінія, біля Мілівійської брами, святого Валентина, мученика».

Детальніше...

 

Гастролі дітей з Тернопільщини

Цієї суботи діти з Поділля (Білобожниці, Ридобуб, Білого Потоку та Косова) відвідали м. Львів. Щоб дійти до цілі їм потрібно було розпочати свій день о 7 годині ранку. О полудні вони були у Львові. Свою екскурсію діти розпочали з Личаківського кладовища. Побували на багатьох похованнях видатних людей, а також зупинились, щоб помолитись біля могили св. Зиґмунда Гораздовського. Опісля кладовища їхній маршрут проліг в саме серце Львова. Вони зацінили красу цьогорічної ялинки, побачили одну з найгарніших пам’яток архітектури – оперний театр. Трохи пізніше вони відвідали Латинську Катедру, спершу дитячий погляд звернув увагу на Різдвяні ясла, а потім молилися і просили Божої благодаті біля мощей бл. Івана Павла ІІ. На закінчення своєї мандрівки по Львову діти осягли найвищу точку Міста Лева.

Детальніше...

 

Різдво Господнє триває

Різдво Христове – це одне з найбільших свят у році. Це не лише згадка про появу на світ нашого Спасителя, це духовне оновлення, нове народження Ісуса у нашому серці.

До цього дня готуємося якомога ретельніше: намагаємося навести лад у домі, якому мешкаємо, та у душі.

Цьогоріч усі парафіяни церкви теж прагнули зустріти величне Різдво з радістю та усмішкою. Тому ще задовго до неділі (адже, на диво, свято випало ще й на Господній день) прибирали свої домівки, готували смачні страви. Не забули й про будинок, у якому щодня збираються на молитву та на зустрічі. Ще у четвер було поставлено декілька ялинок: у коридорі, каплиці та на другому поверсі. Також традиційно виготовили дві шопки: одну поставили біля вівтаря, іншу – на вулиці. Варто зазначити особливість тої, що в каплиці: стаєнка, де народився Ісус, була серед модерних будинків, хмарочосів. Це символізувало те, що Бог може народитися не лише в маленькій стайні та бути в оточенні пастушків, але й у великому місті, де Його потребують найбільше.

Детальніше...

 

Прийшов до нас св. Миколай

Традиційно св. Миколай приходить до кожного вночі з 5 на 6 грудня і залишає подаруночки під подушкою.

Цьогоріч майже нічого не змінилося, окрім прохання св. Миколая перенести свято на суботу, 10 грудня, і привітати діток в каплиці. Святий сказав, що матиме достатньо часу, щоб полюбуватися чудовими дітьми і порозмовляти з ними.

Наш отець Микола не заперечував, тому все почалося у церкві о 4 годині.

А якщо розповідати детальніше, то все було так.

Детальніше...

 
Календар
«  квітень 2018  »
пвсчпсн
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
ЛІНКИ