ОГОЛОШЕННЯ

18. 06.- 24. 06. 2018

ПОНЕДІЛОК

08.00 СВЯТА МЕСА
(польською мовою)

ВІВТОРОК

08.00 СВЯТА МЕСА
(українською мовою)

Молитва про благополуччя в сім’ї за заступництвом св. Йоана Павла ІІ

СЕРЕДА

18.00 СВЯТА МЕСА
(польською мовою)

ЧЕТВЕР
Спомин св. Алойзія Гонзаги

08.00 СВЯТА МЕСА
(
польською мовою)

П'ЯТНИЦЯ

18.00 СВЯТА МЕСА
(українською мовою)

Молитва про зцілення хворих за заступництвом бл. Якова Стрепи

СУБОТА

10.00 СВЯТА МЕСА
(польською мовою)

Деяв’ятниця до Матері Божої з Белзького Замку і з Ясної Гори

ХІІ НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНА
УРОЧИСТІСТЬ НАРОДЖЕННЯ
СВ. ЙОАНА ХРЕСТИТЕЛЯ

13.30 СВЯТА МЕСА
(українською мовою)

В ЧЕРВНІ КОЖНОГО ДНЯ ПІСЛЯ СВЯТОЇ МЕСИ МОЛЕБЕНЬ ДО ПРЕСВЯТОГО СЕРЦЯ ІСУСА

Гості на сайті
На даний момент 75 гостей на сайті
Пошук на сайті

Два храми Кристинополя

Червоноград, або Кристинопіль, як колись називалося це дивне місто, на перший погляд здається таким собі шматочком Сходу на Заході, колонією Радянського Союзу серед напів-європейських містечок Галичини. Принаймні, саме таке враження спіткає подорожуючого коли після вишуканої Жовкви, облуплених але гонорових Великих Мостів, таємничого Белзу він опиняється серед червоноградських шахт і баракоподібних хрущовок. Проте це – лише перше враження, котре в даному випадку аж ніяк не вірне.

Детальніше...

 

Ювілей скаутів та харцерів

З 21 по 22  жовтня   відбувся  символічний з‘їзд скаутів та  харцерів в честь перенесення столиці  єпархії з Галича до Львова. Близько пів сотні  харцерів і 40 скаутів мали можливість  разом провести час і розділити спільно можливість  славити і служити Богові. У  перший день пережиття зустрічі,  відбулося вогнище  в неформальній обстановці, великою честю для нас була присутність архієпископа  Мечислав Мокшицького  який  брав активну участь у танцях забавах і співаннях.

Детальніше...

 

Копія ікони Матері Божої Сокальської тепер в Україні

Вчора 30 вересня у м. Сокаль  пройшла урочистість перенесення копії ікони Матері Божої Сокальської у місцевий костел.В цій урочистості взяли участь отці бернардини з Польщі та України, а також духовні з римо-католицької, греко-католицької та православної церков.

Ікона була намальована литовцем Яковом Венжиком. Одного дня він раптово втратив зір. І з метою випросити благодаті знову бачити йде до Ченстохова, де Матір Божа зцілює його. Як подяку він обіцяє намалювати Її образ, подібний до того, що в Ченстохові. І лише після третього візиту міста йому це вдається, адже перші два він забував і не міг відтворити побаченого.

Детальніше...

 

Діти проводжають літо

У суботу, 11 серпня, відбулася зустріч наймолодших дітей та їхніх батьків на подвір'ї парафіяльного будинку.

Було розпалено невелике вогнище, навколо якого можна було співати. Також для діток були підготовані різноманітні ігри та конкурси. Переможці отримали солодкі подарунки.

Таким чином усі вирішили ще раз у дружньому колі насолодитися відпочинком та літнім сонечком, адже наступного разу їх збере катихеза.

Детальніше...

 
Календар
«  червень 2018  »
пвсчпсн
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
ЛІНКИ