ОГОЛОШЕННЯ

18. 06.- 24. 06. 2018

ПОНЕДІЛОК

08.00 СВЯТА МЕСА
(польською мовою)

ВІВТОРОК

08.00 СВЯТА МЕСА
(українською мовою)

Молитва про благополуччя в сім’ї за заступництвом св. Йоана Павла ІІ

СЕРЕДА

18.00 СВЯТА МЕСА
(польською мовою)

ЧЕТВЕР
Спомин св. Алойзія Гонзаги

08.00 СВЯТА МЕСА
(
польською мовою)

П'ЯТНИЦЯ

18.00 СВЯТА МЕСА
(українською мовою)

Молитва про зцілення хворих за заступництвом бл. Якова Стрепи

СУБОТА

10.00 СВЯТА МЕСА
(польською мовою)

Деяв’ятниця до Матері Божої з Белзького Замку і з Ясної Гори

ХІІ НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНА
УРОЧИСТІСТЬ НАРОДЖЕННЯ
СВ. ЙОАНА ХРЕСТИТЕЛЯ

13.30 СВЯТА МЕСА
(українською мовою)

В ЧЕРВНІ КОЖНОГО ДНЯ ПІСЛЯ СВЯТОЇ МЕСИ МОЛЕБЕНЬ ДО ПРЕСВЯТОГО СЕРЦЯ ІСУСА

Гості на сайті
На даний момент 77 гостей на сайті
Пошук на сайті

Чи Бог так зненавидів нас?

Чи Бог так зненавидів нас, що вигнав з раю Адама і Єву? Чи винен Він у тому, що наші прабатьки скуштували заборонений плід і через це були вигнані з Едемського саду в жорстокий світ? Звісно, ні. Бог лише з любові створив людину і поселив у чудовому місці. Та Він, крім свого милосердя, ще й справедливий і чесний. Як пообіцяв Адаму і Єві смерть після того, як не виконають обіцянки, так і виконав слово. Незважаючи на спокусу і вину диявола, Господь Бог дотримав те, що говорив.

Чи справді жива істота у лоні матері вже є маленькою людиною? Так, вже з моменту зачаття.

Детальніше...

 

Всесвітній День Хворого

Субота зібрала парафіян на спільну особливу молитву. Адже саме 11 лютого відзначаємо Всесвітній День Хворого. І з цієї нагоди на літургії відбулось оливопомазання людей похилого віку. Також до спільної Євхаристії приєдналися молодь та монахині з Яворова, які провели в Червонограді два дні.
Після Служби Божої гості, діти та інші бажаючі мали невеличкі реколекції, на яких обговорювали Біблію та подивилися цікавий фільм про католицьку святу Марію Горетті.
Тепер деяка інформація про День Хворого. Він був запроваджений Папою Римським Іваном Павлом ІІ десять років тому, проте перше  святкування відбулось у 1993 році. Чому саме 11 лютого? А тому, що цього дня Пресвята Діва Марія вперше з’явилася французькій дівчинці Бернадеті Субіру в Люрді.

Детальніше...

 

День святого Валентина

Кого згадує 14 лютого Католицька Церква?
На початку спробуймо внести ясність у питання, чи Римо-Католицька Церква насправді 14 лютого вшановує святого Валентина. Для цього нам слід поглянути до Римського Мартирологу (Martyrologium Romanum), тобто книги, в яку на кожний день вписані імена святих, яких згадує Римська Церква. Зазвичай список кожного дня складається з кільканадцятеро імен, які розміщені у хронологічному порядку. Лише ті святі, які згадуються в літургії усієї Католицької Церкви, винесені на перше місце, незважаючи на час, в якому вони жили. Тому під датою 14 лютого на першій позиції ми побачимо святих Кирила і Мефодія, покровителів Європи, саме їх урочисто згадує в літургії Католицька Церква у день 14 лютого. Окрім Кирила і Мефодія 14 лютого у Мартирологові згадується ще 10 святих. Ці святі можуть згадуватися факультативно якоюсь помісною Церквою чи якоюсь групою осіб, які мають особливий культ до вибраного святого. З огляду на хронологічну першість святий Валентин, який загинув мученицькою смертю у Римі у третьому столітті, знаходиться на другій сходинці (після Кирила і Мефодія) у переліку святих. Мартиролог згадує святого Валентина з латинською лаконічністю: «У Римі, вулиця Фламінія, біля Мілівійської брами, святого Валентина, мученика».

Детальніше...

 

Гастролі дітей з Тернопільщини

Цієї суботи діти з Поділля (Білобожниці, Ридобуб, Білого Потоку та Косова) відвідали м. Львів. Щоб дійти до цілі їм потрібно було розпочати свій день о 7 годині ранку. О полудні вони були у Львові. Свою екскурсію діти розпочали з Личаківського кладовища. Побували на багатьох похованнях видатних людей, а також зупинились, щоб помолитись біля могили св. Зиґмунда Гораздовського. Опісля кладовища їхній маршрут проліг в саме серце Львова. Вони зацінили красу цьогорічної ялинки, побачили одну з найгарніших пам’яток архітектури – оперний театр. Трохи пізніше вони відвідали Латинську Катедру, спершу дитячий погляд звернув увагу на Різдвяні ясла, а потім молилися і просили Божої благодаті біля мощей бл. Івана Павла ІІ. На закінчення своєї мандрівки по Львову діти осягли найвищу точку Міста Лева.

Детальніше...

 
Календар
«  червень 2018  »
пвсчпсн
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
ЛІНКИ